Super Seo
קידום אתרים בגוגל
Super Seo
קידום אתרים בגוגל

10 טיפים לקידום אתרים

תוכן עניינים
Desktop with success business report on a modern digital tablet, some papers with charts and graphs and with a cup of coffee.

מוכנים? קבלו את הטיפים המובילים ל – SEO

אם אתם מתעניינים בנושא קידום אורגני בגוגל, הפוסט הבא בדיוק בשבילכם. כפי שאתם בטח יודעים, יש לא מעט חברות קידום ופרילנסרים בשוק אשר מציעים שירותים שונים לקידום אתרים. השאלה היא איך בוחרים מבין כל כך הרבה את המקדם הנכון לכם ביותר? אחרי הכול, מדובר בשירות שהוא קריטי ובעל השפעה רבה על רמת החשיפה של העסק שלנו בדיגיטל. גוגל הוא מנוע החיפוש המרכזי בישראל ובעולם בכלל, אנשים נכנסים לגוגל כדי לחפש מידע כי הם יודעים שהם יחפשו בדיוק את מה שהם צריכים. אז איך עושים את זה? הכנו לכם 10 טיפים לקידום אתרים.

 

טיפ מספר 1 – השקיעו בבחירה של מקדם מקצועי

בדקו היטב עם מי אתם מתחילים לעבוד ובאיזה שלב. הבחירה שלכם חייבת להתבסס על מידע מקצועי וחשוב לוודא שאתם מקבלים לאורך כל תהליך הקידום את המידע המדויק והסטטיסטי שמראה בכל נקודת זמן באיזה מצב אתם נמצאים, זאת במטרה לשפר דברים בתהליך הקידום ובאתר עצמו.

 

טיפ מספר 2 – מחקר מעמיק של מילות מפתח

זה בעצם המפתח לקידום אתרים מקצועי. לפני שאתם עושים כל דבר אחר, עליכם להבין מה הגולשים שלכם מחפשים ומה המתחרים שלכם עושים. יש לבחור את מילות המתפתח הכי נכונות לתהליך הקידום הספציפי שלכם, משהו שכמובן מבוסס על הבחירה הראשונה שלכם, המקדם. זוכרים? מילות מפתח גנריות לא בהכרח יביאו לכם תוצאות. מילות המפתח צריכות להיות ספציפיות, בין אם זה בא לידי ביטוי באורך של ביטוי המפתח ובין אם במיקום של העסק שלכם.

 

טיפ מספר 3 – קריאה לפעולה

כשאתם מכניסים גולשים לאתר שלכם, עליכם לוודא שהפרסום הוא אטרקטיבי ושיווקי, בין אם מדובר באתר רגיל ובין אם קידום חנות באינטרנט, למשל. הרעיון הוא להעביר את המסר בצורה הכי מדויקת שאפשר עם הנעה לפעולה.

 

 

טיפ מספר 4 – התעדכנו בשינויים שגוגל עושה

אחת לתקופה, גוגל עושה כל מיני התאמות ושינויים בקטגוריות שעל פיהן היא מחליטה לדחוף אתרים קדימה על חשבון אתרים אחרים. הטיפים הבאים מבוססים על כמה מהקריטריונים הכי משמעותיים של גוגל.

 

טיפ מספר 5 – וודאו שהאתר שלכם מותאם למובייל

דמיינו מצב בו אתם נכנסים לאתר דרך הסמרטפון שלכם, אבל הגודל של הדף לא תואם את גודל המסך ואתם לא מצליחים להבין מה כתוב. למעלה מארבעים אחוז מהגולשים מבצעים את החיפושים שלהם דרך הסמרטפון ולכן חשוב מאוד לשים לב שהאתר שלכם מותאם למובייל.

 

טיפ מספר 6 – וודאו שהאתר שלכם מונגש

אתרים שמונגשים לבעלי מוגבלויות מקבלים נקודות זכות גבוהות מגוגל.

 

טיפ מספר 7 – שימו לב למהירות האתר

תמונות, קבצי וידיאו, סליקה ועוד כל מיני פיצ‘רים שאנחנו מכניסים לאתר שלנו מאיטים את המהירות שלו. עשו כל מה שאתם יכולים מהבחינה הטכנית כדי שהאתר שלכם ירוץ מהר והקטגוריות יטענו כמו שצריך (כגון כווץ תמונות וכדומה).

 

טיפ מספר 8 – תוכן איכותי

גוגל אוהב תוכן שמתעדכן בתדירות גבוהה ושהוא מקורי ובעל ערך מוסף לגולש. לכן, במסגרת 10 טיפים לקידום אתרים שלנו – אתם חייבים באתר שלכם תוכן איכותי ורלוונטי העוסק במה שאתם מקדמים. השקיעו בזה זמן, אנרגיה ואם צריך גם כסף!

 

טיפ מספר 9 – אבטחת אתר

בסוף שנת 2018, יצאה הוראה שאתרים לא מאבוטחים לפי פרוטוקול, נפגעים בדירוג שלהם. לכן, שימו על כך דגש וודאו שהאתר שלכם מאובטח. מדובר במשהו פשוט ולא מסובך יחסית.

 

טיפ מספר 10 – יחס הקלקה

הטיפ האחרון שלנו להפעם נקרא בפשטות – CTR. גוגל בודקת כמה אנשים מקליקים על המודעה שלכם מתוך אלה שהגיעו אליה. יחס הקלקה גבוה תורם לכל קידום אתר בגוגל, משום שהוא מעיד על רלוונטיות.

מאמרים נוספים
הפופולריים ביותר
דף נחיתה

עידן האינטרנט והשיווק הדיגיטלי הביא לידי כך שיש כיום הרבה מאד דרכים ושיטות לקדם